• youtube

Türbe ve Kutsal Emanetlerin Düşmanları

  Lübnan Hizbullahı lideri Seyyid Hasan Nasrullah tarihi bilgilerle gerçekleri ortaya koyuyor.

  Yemenliler Kâbe'yi füze ile vuracaklar deyip Amerikan koalisyonu ve Yemen'i işgallerine destek toplamak isteyen Suudi vahhabiler yalancıdır.

  Çünkü, zamanında Peygamberimizin, Ehl-i Beyt ve Ashabın emanetlerini yok edip, mezar ve kabirlerini yerle bir eden Suudi Vahhabileridir.

  Bugün de, Hacılardan gelen kazançları ve Müslüman ülkelerden bir korkuları olmasa, Kâbe'yi ve Peygamberimizin kabr-i şerifini de hedef alacak olan yine Suudilerdir.
50%
  0
  0
Yorum Alanı 1Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Kenan 07/08/2017 20:13:58

  Suudilerin kurucusu Abdulvahhab’ın Osmanlıya ihanet ettiğini ve İngilizlerle anlaşıp İslam Dünyasına savaş açtığını biliyorum. Ve, sapık vahhabilik inançları gereği; türbe ziyaretini şirk olarak gören bu tekfircilerin Irak’a saldırıp Kerbela şehrindeki tüm Müslümanları kılıçtan geçirdiklerini, kadın ve kızlara tecavüz ettiklerini, türbeyi yağmaladıklarını da..

  Mekke ve Medine’de maalesef tüm Peygamber ve sahabe yadigarı olan ev ve bahçeleri tarumar ettiklerini ve ehl-i beyt ve sahabe kabirlerini yerle bir ettiklerini de. Ancak, suudi vahhabilerin Peygamberimizin kabrini yok etmelerine Mısır ve Pakistan’ın engel olduğunu bilmiyordum. Helal olsun bu iki ülkeye.

  Evet, Suudiler, İslam’ın kutsallarını hedef alan İngiliz uşağı gerici yobazlardır. Necd Hadisinde bildirilen şeytani nesildir. Ve bunların kendileri ve kurdukları IŞİD, El-Kaide, Boko Haram, Taliban gibi terör örgütler bugün Suriye, Irak, Yemen ve nice diğer İslam ülkesinde tarihte eşi benzeri görüşmemiş cinayet ve zulümlere imza atmaktadırlar.

  Allah Suriye ve Yemen’e zaferler bahşetsin ve Suudileri helak eylesin. Amin.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, aparat.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.