Suudiler olmasa İsrail’in başı dertte olurdu

  Gazeteciler Amerikan Rejimi lideri Trump'a "Kaşıkçı'yı doğrayıp öldüren Suudi Arabistan ile neden ilişkilerinizi ve desteğinizi kesmiyorsunuz?" diye sorunca Trump'ın verdiği cevap: "İsrail yok olsun mu istiyorsunuz?"
100%
  1
  0
Yorum Alanı 3Yorum Yapılmış
 1. avatar
    admin 25/11/2018 08:43:35

  Büyük Şeytan Amerika’nın varlık amacının İsrail’e hizmet olduğunu.. İran merkezli İslami Direniş eksenine karşı Suudiler, BAE, Kuveyt ve Bahreyn gibi körfez rejimlerini desteklemelerinin yegâne sebebinin İsrail’in varlığını korumak olduğunu biliyorduk zaten.

  Tek fark, Suud’un önceki kurnaz kralları bu İsrail sevgilerini belli etmiyorlardı. Trump ve Bin Selman ise Suudilerin İsrail’e hizmet ederek yaptıkları bu ihaneti açıkça dillendiriyor.

 2. avatar
    Hizbullah 25/11/2018 08:45:31

  Gazetecilerin özgür olmayıp sorgulamamaları; Amerikan silah ve teçhizatı ile Suudi Arabistan’ın üç yıldır Yemen’de gerçekleştirdiği katliam yerine Kaşıkçı’yı öldürmelerini sormaları daha üzücü bence. Hepsi satılmış bunların!

 3. avatar
    Cüneyt Abi 25/11/2018 19:57:23

  Bana “Neden İrancısın?” diye soruyorlar.
  Cevabı Trump efendi vermiş, daha ne diyeyim.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, aparat.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.