• youtube

Suriye’de biz kazanıyorduk!

  Amerikan senatörü John McCain, Suriye'de ilk başta kazandıklarını ancak Lübnan'dan 5000 Hizbullah ve İran'dan İslam Devrimi Muhafızlarının Suriye'ye gelip savaşın dengelerini değiştirdiğini itiraf ediyor.
50%
  0
  0
Yorum Alanı 1Yorum Yapılmış
 1. avatar
    admin 03/06/2017 15:20:57

  Bu video Suriye’deki sözde devrimcilerin kimin tarafından desteklendiğinin bir kanıtıdır.

  Amerikan rejimi, kendisine itaat etmeyen her devlette; muhalifleri finanse ediyor, silahlandırıyor ve sözde devrim sunuyor piyasaya. Ve o ülkeyi istikrarsızlık ve güçsüzlüğe mahkum ediyor, bölünmenin ve yok olmanın eşiğine sürüklüyor.

  Son dönemde; İran’da çıkarılan 2009 Yeşil Hareketi, Suriye ve Libya’da çıkarılan 2011 sözde Arap Baharı.. Şimdilerde ise Venezuela ve Filipinler’deki hükümet muhalifleri.. Hep Amerika tarafından desteklenegeldi. Ancak başarısızlıkla sonuçlandılar. Bu ülkeler bu darbe girişimlerini atlattı ve artık daha da güçlendiler..

  Umarız bir gün Büyük Şeytan Amerika ektiğini biçer de gerçek devrim ve darbeyi tadar.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, aparat.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.