Şeytani Güçler Birleşti!

  Büyük Şeytan Amerika rejimi ile Suudi Vahhabistan öncülüğündeki körfez krallıkları bir araya gelip öz Muhammedi İslama ve Müslümanlara resmen savaş açtılar.
50%
  0
  0
Yorum Alanı 1Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Turgay 27/10/2017 15:05:21

  “Küfür tek millettir” hadis-i şerifi mucibince;

  Büyük Şeytan Amerika ile Necd hadisinde Şeytanın Boynuzu olarak nitelendirilen şeytani Suud nesli birlikte hareket ediyor. Birisi Hristiyanlığın, diğeri ise İslam dininin adını kullanarak tüm müslüman ve mustazaf halklara kan kusturuyor.

  Ancak bu şeytani güçlerin sonu yakındır. Hazreti İsa (a.s) ile İmam Mehdi (a.s) gelip kıyam edecek ve bu şeytanların tahtlarını alaşağı edecektir. Bunların ittifakları, silah ve cephane sevkiyatları bir halta yaramayacaktır.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, aparat.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.