İsrail sevicisi IŞİD teröristi

  İsrail sevicisi IŞİD teröristlerinden sadece birisi: Seyyaf Şerif Davud.

  İşgal altındaki Filistin topraklarından kanı bozuk bir İsrail sevicisi tekfirci Arap, babasının nasihati üzerine Hamas ve İslami Cihad gibi direniş örgütlerine katılmıyor.. İslam Dini ve ülkesi için siyonist rejime karşı savaşmıyor..

  Lakin Filistin destekçisi tek Arap devleti olan Suriye Hükümet ve Cumhurbaşkanı Beşar Esad'a karşı sözde cihada katılıyor. Kılıfı ise sözde yapılan zulüm ve kurulması gereken İslam Hilafet Devleti...

  Suriye Ordusu bu tekfirci CIA uşağı DAEŞ terör örgütünü püskürtünce de İngiltere'ye sığınıyor ve "Ben İsrail vatandaşıyım. O demokratik ülkeye geri dönmek istiyorum" diye yalvarıyor..
50%
  0
  0
Yorum Alanı 1Yorum Yapılmış
 1. avatar
    admin 24/07/2019 19:53:45

  Sözde Irak ve Şam İslam Hilafet Devleti kurma adına Irak ve Suriye’yi harap ettikten ve bu iki devleti ve ordularını zayıflattıktan sonra hizmet ettiği siyonist İsrail rejimine geri dönmek isteyen tekfirci vahabi güruh.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, aparat.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.