• youtube

Hugo Chávez ve İmam Mehdi (a.s)

  Venezüela'nın merhum devlet başkanı Hugo Chavez, yeni dünya düzeninden ve bu zalim düzeni darmadağın edecek Mehdi İnkılabından bahsediyor. Hazreti İsa (a.s) ve gerçek Hıristiyanların, İmam Mehdi (a.s) liderliğindeki Müslümanlarla el ele verip, Kudüs'te Şeytan İsrail'i yok edeceklerini ve bu şekilde dünyanın adalet, barış ve huzura kavuşacağını müjdeliyor.
50%
  0
  0
Yorum Alanı 1Yorum Yapılmış
 1. avatar
    admin 10/06/2017 12:31:03

  Kapitalist Batı Bloku ile Komünist Doğu Blokunun kıskacı arasında can çekişen mazlum ve mahrum dünya halklarından birisinin merhum devrimci lideri Hugo Chavez; benliğini ve ülkesini bu blok ve güçlere satmış olan diğer liderlerin aksine; dünyada yaşanan zulümlere göz yumamıyor, bunlar bertaraf edilmeden rahat uyuyamıyordu..

  Bunun içindir ki, Venezüela öncülüğündeki mazlum Latin Amerikan halklarının; başta Filistin olmak üzere tüm mahrum Orta Doğu halkları ile el ele vermelerinin gerekliğini vurguluyordu..

  İran eski Cumhurbaşkanı Dr. Mahmut Ahmedinecad ile görüşmelerinde merhum Chavez, Kur’an’da ve İslami rivayetlerde müjdelenen İmam Mehdi ve Hazreti İsa (aleyhüm’üs-selam) hazretlerinin zuhurunu öğrenmiş ve bu hazretler liderliğinde “arza yalın ayaklı salih kulların varis olacağı” ayetine iman getirmişti..

  Yukarıdaki konuşmasında da bu müjdeyi tekrar dillendiren Hugo Chavez; adetâ Ferec Duasını okuyor ve “Accil Ferecehum” (Allah’ım, Hz İmam Mehdi’nin zuhurunu çabuklaştır) diyor.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, aparat.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.