Suudi Gazeteci: Trump dâhidir

  Suudi Gazeteci Ahmad Al-Farraj (Ahmet el-Ferrec) Amerikan rejimini öve öve bitiremiyor, Reis Trump'ın varsayılanın aksine bir dâhi olduğunu ve bütün liderlerin ona benzemesi gerektiğini söylüyor.

  Evet, Muhammedi İslam takipçileri Trump hakkında "Düşmanlarımızı ahmak kılan Allah'a hamd olsun" derken, Amerikancı Müslümanlar yeryüzünün en kafir ve fasid sistemini övüp liderlerini yere göğe sığdıramıyor. Donald Trump ve Boris Johnson'un birer deha olduğunu söylüyor.

  Hayır onlar dahi değil, siz Suudiler delisiniz ki bu sömürgeci ülkelere uşaklık ediyor ve merhametlerine sığınıyorsunuz.
50%
  0
  0
Yorum Alanı 1Yorum Yapılmış
 1. avatar
    admin 05/08/2019 07:52:07

  Suudi gazetecinin Suudi televizyonunda böğürdüklerinden açıkça anlaşılıyor ki: tüm BOPçu “aydınlar”, Amerikan ve İngiliz liderlerini ve onlara bağlı olan kendi “reis”lerini yerle göğe sığdıramıyor. Onların sözde geçtiği ve en yüksek not aldığı akıl ve sağlık testlerinden tutun da, Kuzey Kore ve İran’ı nasıl muhasara altına aldıklarına dem vuruyor.

  Hayır! Trump ve Boris Johnson delidir ama siz ahiretinizi dünyaya sattığınız, Amerika ile bir olup Yemen’i bombaladığınız, Filistin davasını sattığınız ve göçmenleri bile hor gören Amerika’nın, iyice sağdıktan sonra sizi satmayacağını ve koruyacağını-koruyabileceğini düşündüğünüz için siz daha delisiniz.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, aparat.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.