• youtube

Rehberimin İzniyle

    Genç neslin ilgisini çekerek onları kalabalık gruplar halinde Hüseyni meclislere taşımayı başaran meddahlar, son yıllarda geliştirdikleri yöntemlerle daha da ilgi odağı haline gelmeyi başardılar.

    Bu meddahlardan biri de kuşkusuz Meysem Mutii oldu. Genç meddahın adı, özellikle "Rehberimin İzniyle" adlı yorumuyla İran sınırlarını aştı. Öyle ki Suriyeli çocuklar, Farsça bilmemelerine rağmen bu parçayı ezberlediler ve okumaya başladılar.

    İzleyeceğiniz bu klip Meysem Mutii'nin kendi okuması ile Suriyeli çocuğun okumalarından oluşuyor. Beğeneceğinizi umuyoruz...
      Etiket:
50%
  0
  0
Yorum Alanı 0Yorum Yapılmış
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, aparat.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.