Kudüs Gününe Katılmak Bidat ve Haramdır

  Siyonist İsrail Ordu Sözcüsü Yahudi Komutan Eşşeykh Avichay Adraee Hassretleri Geçen Haftaki Cuma Sohbetlerinde Ayet, Hadis ve Ulemanın Eserleri Işığında, İran ve Şia Tehlikesine Karşı Dikkat Çekerek Kudüs Gününü Kutlamanın Büyük Bir Bidat Olduğunu, Bunu Kutlamanın Şeran En Büyük Haramlardan Sayıldığını, Bu Günü İhya Edenlerin Dünyada Rezillik Yaşacakları Gibi Ukbada da Büyük ve Elemli Bir Azaba Düçar Olacaklarını İfade Böğürdüler....

  İşte..... İran Düşmanlarının Kimlerin Ağzıyla Konuştuğuna, Kimlerin Edebiyatını Tekrarladığına Dikkat Edin!
50%
  0
  0
Yorum Alanı 2Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Ersin 09/06/2018 06:16:15

  El-Cezire gibi münafık kanallar da bu şeytanı konuk ediyor; sözde Hamas, Hizbullah ve İran tehlikesi hakkında Araplara nutuk çekmesi için imkan sunuyor.

 2. avatar
    Haydar 09/06/2018 06:22:53

  İngiliz uşağı Vahhabiler (Suudiler) ile İngiliz yerleştirmesi İsrail’in aynı dili konuşması pek de şaşırtıcı değil. Bu İngiliz piçleri; İran, Hizbullah ve Hamas eksenli direniş eksenini hedef alıyor. Çünkü BOP projesi önündeki tek engel bu cephedir. Ve inşallah bu cephe galip olacak. Tıpkı İsra Suresinin ilk ayetleri, Garkad Ağacı Hadisi ve Necd Hadis-i Şerifinin muştuladığı gibi.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, aparat.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.