Bibi Hayranları

    16 Temmuz 2018 tarihli ilk Trump-Putin görüşmesinin ardından Trump, toplantı hakkındaki anılarını paylaşıyor.

    Batı ve Doğu blokunun (yani Amerika ve Rusya'nın) İsrail'e gönülden iman edip, ona hizmette kusur etmediklerini ve İsrail'e uşaklıkta yarıştıklarını bildiriyor.

    Bu videoyu da Netanyahu twitter hesabında İbranice altyazı ile gururla paylaşıp İsrail'i bir süper güç yapacağını vaat ediyor.

    Rusya'nın Suriye'de İran, Suriye ve Hizbullah eksenli Direniş Ekseninin yanında görünmesinin aslında zaferlerinden bir pay almak isteyip, İsrail'i korumaya çalışmak olduğu açıktır.

    Ama İmam Humeyni'nin kurduğu ve İmam Ali Hamaney'in komutanlığını devraldığı İran İslam İnkılabı ve Direniş Ekseninin sloganı her zaman "La Şarkiyye, La Ğarbiyye! İslamiyye, İslamiyye" (Ne Doğu Bloku, Ne De Batı Bloku! İlla İslam! İlla İslam!) olmuştur ve Rus ayılarının ve maalesef Rus sevdasına kapılanların uğraşı da boşa çıkacaktır.
100%
  1
  0
Yorum Alanı 0Yorum Yapılmış
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, aparat.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.