31 Ağustos 1996

    31 Ağustos 1996, siyonist Barzani çetesi, Kürdistan İslam Partisine ve diğer Türkmen ve Kürt aşiretlere karşı vereceği savaşta zalim Saddam'ı yardıma çağırıyor.

    Yani, Irak'taki vatanperver Kürt ve Türkmen aşiretleri dağıtıp, Barzani çetesi öncülüğünde ayrılıkçı bir oluşum yaratmak ve ileride sözde bir Kürdistan (Büyük İsrail) Devletini kurmak için Saddam Barzani'yi bir nevi destekliyor.

    Bugün de yine Barzani (ve Peşmergeler) bağımsızlık referandumu deyip Irak'ı bölmek isterken vatanperver Iraklı Kürtlerden oluşan Kürdistan İslam Partileri; Irak'ın toprak bütünlüğünü korumak için referanduma karşı çıkıyor.

    Kürt ve Türkmenleri öldürmek için Saddam ile el ele veren; ve böylece geriye kalan Kürtleri kendi liderliğinde toplayıp kullanmak isteyen vahşi ve canavar bir çete (Barzaniler) Kürt olabilir mi? Bunlar Siyonist değil de nedir?
50%
  0
  0
Yorum Alanı 0Yorum Yapılmış
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, aparat.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.